Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві побували дипломати з Великобританії
Середа, 11 квітня 2018 15:17

В Мукачеві побували дипломати з Великобританії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні міський голова Мукачева Андрій Балога провів зустріч з першим секретарем Посольства Великої Британії в Україні Робертом Уртуйсен Дюнном, представницею міністерства з питань міжнародного розвитку при Посольстві Рейчел Вільямс та координатором проектів відділу політики, економіки та зв’язків із громадськістю Посольства Світланою Яворською.

Йшлося про спектр різноманітних питань – від децентралізації, розвитку галузей міста до залучення в економіку Мукачева іноземного капіталу.

Міський голова Андрій Балога зазначає, що в місті працює чимало підприємств з іноземними інвестиціями. Більше того – розбудовують потужності, створюють нові робочі місця, незважаючи на нестабільну ситуацію в країні. Так, нещодавно корпорація «Flex», яка є світовим лідером контрактного виробництва, презентувала лінію виробництва на заводі в Мукачеві, який успішно працює з 2012 року.

А це означає удвічі більше робочих місць, податки до міського бюджету та дуже потужний сигнал для інших іноземних інвесторів. Успішно працює в місті й лідер виробництва лиж та ключок компанія «Фішер» та інші іноземні компанії.

Поділився міський голова й планами щодо відкриття Центру надання адміністративних послуг, в якому містянам надаватимуть

понад 200 адмінпослуг
Його зводять позаду міської Ратуші. Будівлю нового ЦНАПу зроблять максимально зручною та сучасною.

Також було обговорено розвиток соціальної сфери. В місті діє унікальна програма підтримки важкохворих містян.

Лише минулоріч її коштом 510 громадян отримали майже 12 млн. на лікування важких недуг.

В ході зустрічі було обговорено питання децентралізації у зв’язку зі зміною законодавства. Опісля представники дипломати відвідали підприємства з іноземними інвестиціями, які працюють в Мукачеві.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 269 разів

ГАЛЕРЕЯ