Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево енергоефективне: досвід використання альтернативних видів енергії
П'ятниця, 13 квітня 2018 17:29

Мукачево енергоефективне: досвід використання альтернативних видів енергії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У рамках відкриття у Мукачеві інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії учасники заходу відвідали підприємства та освітні заклади, які активно використовують альтернативні види енергії.

Зокрема, побували на підприємстві «Fischer», де два котли на біопаливі забезпечують енергією виробничий процес. Тут відмовилися від використання природнього газу, як джерела енергії та перейшли на альтернативний вид палива – деревину, що є залишковим продуктом фанерного виробництва. 

Також на підприємстві використовують економайзери, що призводить до зменшення викидів в атмосферу, та спрямовує теплоенергію для обігріву промислових приміщень. Компанія перейшла на енергозберігаючі системи освітлення, впровадила системи очищення води для багаторазового її використання у технологічних процесах, встановила на електродвигунах перетворювачів, що забезпечують оптимальне використання електроенергії.

Побували учасники семінару і на заводі з виготовлення соку. У роботі заводу використовують віхрьовий пальник потужністю 2 МВт власного виробництва

Окрім підприємств та установи, які вже використовують відновлювані джерела енергії, учасники заходу відвідали Мукачівську ЗОШ №7, у якій вже функціонує твердопаливний котел.

Зазначимо, що у місті проводиться робота з переведенню бюджетних установ міста на альтернативні види палива: дрова, пелети тощо. Так, в НВК “Гармонія” дошкільна ланка, та ЗОШ № 7 - котельні вже передані в експлуатацію; у ДНЗ № 15, ДНЗ № 28, ДНЗ № 25, ДНЗ № 16 - котельні також побудовані та передані до експлуатації.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 299 разів

ГАЛЕРЕЯ