Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Звернення Мукачівського міського голови до прокурора Закарпатської області
Четвер, 25 лютого 2016 22:59

Звернення Мукачівського міського голови до прокурора Закарпатської області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога звернувся до прокурора Закарпатської області з приводу грубого порушення чинного законодавства посадовими особами Закарпатської ОДА та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області у частині забезпечення безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг загального користування державного значення. Йдеться про дорожнє покриття на мосту по вулиці Берегівській-об’їзній. Тут дорога суттєво пошкоджена і знаходиться у жахливому стані. Ремонтувати цю частину дороги має власник – Служба автомобільних робіт. В міській раді розробили проект реконструкції, але без співфінансування Служби повноцінно відновити міст неможливо.

Згідно чинного законодавства місцеві адміністрації здійснюють державний контроль за дотриманням правил технічної експлуатації та дорожнього руху. Незважаючи на приписи нормативно-правових актів, жодних дій зі сторони Закарпатської ОДА та Служби автомобільних доріг у частині приведення дороги та забезпечення безпеки дорожнього руху не вчинено.

Міський голова звернувся з проханням до прокуратури вжити вичерпних заходів реагування щодо зобов’язання посадових осіб ОДА та Служби автомобільних доріг усунути порушення законодавства у частині забезпечення безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг загального користування державного значення та притягнути винних осіб до відповідальності.

Мукачівська міськрада

Прочитано 521 разів

ГАЛЕРЕЯ