Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сенсації не вийшло: «унікальний», «історичний» камінь, яким вимощений двір «Паланку» виявився річковим каменем викладеним 20 років тому
Вівторок, 24 квітня 2018 10:55

Сенсації не вийшло: «унікальний», «історичний» камінь, яким вимощений двір «Паланку» виявився річковим каменем викладеним 20 років тому

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Замок «Паланок» продовжує оновлюватися. І все це завдяки коштам, яким заробляє на себе історичний музей. Так, лише минулоріч замок зміг отримати більше 10 млн. гривень прибутку. За ці кошти і триває проведення ремонтних робіт.

З метою благоустрою території Середнього двору замку в комунального підприємства «Мукачiвське кар'єроуправлiння" закуплено 550 кв.м. кам’яної бруківки на суму 188 тис. грн. (342 грн за 1 м.кв.).

Для проведення демонтажних робіт та встановлення оновленого дворового покриття було укладено договір з ФОП Любовицьким М.Г. на поточний ремонт дворового покриття на суму 106 тис. грн. Договір передбачає демонтаж покриття з річкового каменю, влаштування підстильного щебеневого шару та укладання бруківки. Річковий камінь з річки Латориці, який зараз демонтується та переноситься в рів на передзамче був вимощенний у Середньому дворі замку в середині 90-х років (20ст.) - тому він ніякої історичної цінності немає. В подальшому буде робитися благоустрій рову на Передзамче та буде вимощено ним рів для стоянки автомобілів.

Також з метою систематичного та своєчасного підтримання фасаду будівель Замку в належному стані, виникла необхідність проведення поточного ремонту фасаду будівель Середнього двору. Відповідно, було укладено договір з ФОП Любовицьким М.Г. про проведення поточного ремонту фасаду будівель Середнього двору Замку на суму 76 тис. Даний договір передбачає проведення ряду ремонтних робіт, зокрема: встановлення зовнішніх металевих риштувань, відбивання штукатурки (при необхідності), перетирання штукатурки, поліпшене штукатурення стін фасадів цементно-вапняним розчином та фарбування стін.

Оплата за вищевказаними договорами на поточний ремонт дворового покриття та поточний ремонт фасаду будівель буде проведена за кошти спец. фонду музею після повноцінного та якісного завершення робіт.

Відділ культури Мукачівського міськвиконкому

2

Прочитано 260 разів

ГАЛЕРЕЯ