Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Після підвищення тарифів на водопостачання мукачівці і надалі платитимуть за воду найменшу ціну в області
П'ятниця, 27 квітня 2018 10:16

Після підвищення тарифів на водопостачання мукачівці і надалі платитимуть за воду найменшу ціну в області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З травня в Мукачеві встановили тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5 %. При цьому і після підвищення тарифів за воду містяни платитимуть менше, ніж в інших міста області. Також майже 40% населення міста отримуватимуть субсидії на оплату з водопостачання та водовідведення.

Наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області. Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%. Діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований з мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп. Але тариф вже давно не відповідає реальним економічним показникам, тому його й було переглянуто. За словами керівника ММКП «Мукачівводоканал» Ігоря Федорняка тарифи затверджено згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн. Новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання. Наразі в місті загальна кількість вулиць з централізованим водопостачанням - 280, з них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%.

З 1 травня вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 18,75 гривень за метр кубічний. Вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води з використання внутрішньобудинкових систем – 19,66 гривень за метр кубічний.

Прочитано 331 разів

ГАЛЕРЕЯ