Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево запрошує на фестиваль "Варишська палачінта"
Середа, 02 березня 2016 14:19

Мукачево запрошує на фестиваль "Варишська палачінта"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про концепцію проведення свята йшлося сьогодні на прес-конференції в Press Point. Організатор заходу Максим Адаменко розповів про підготовку до фестивалю, його програму та особливості. Відтак, за його словами, ідея свята виникла давно, адже фестивальні події на 2016 рік уже заплановані. Щодо назви фестивалю, то вона з'явилася спонтанно і це було рішення оргкомітету.

 

Основна концепція заходу - це млинці і все, що з ними пов'язано. "Це буде одне з небагатьох свят у Закарпатті, яке відбуватиметься без шашликів та інших м'ясних виробів. Всі бажаючі, які мають відповідні санітарні документи для виготовлення харчової продукції, можуть приймати участь у фестивалі. На сьогоднішній день 11 підприємств подало заявку на участь у випіканні млинців, 13 виробників сувенірної продукції будуть продавати свої вироби, а також на фестивалі буде можливість придбати мед та сир. Окрім того у нас з'явилася думка запросити 4 призерів фестивалю "Червене вино", тому на святі можна буде скуштувати і закарпатського вина", - зазначив Максим Адаменко

Для гостей фестивалю готують насичену розважальну програму, зокрема організатори обіцяють демонстрації народних традицій, виступи танцювальних колективів, велосипедних акробатів, вікторини, естафети з палачінташками та марафон з випікання млинців.

"Зважаючи на те, що туроператори не були проінформовані своєчасно про фестиваль, то ми не можемо зараз прогнозувати кількість гостей. Потрібно зауважити, що подібний захід з часів радянського союзу в місті не проводився. Ми взялися за його організацію, щоб з'ясувати чи цікаво це мукачівцям та гостям міста. Якщо так, то наступного разу ми зробимо фестиваль ще кращим. А якщо фестиваль протягом вихідних зацікавить велику кількість людей, то, можливо, ми продовжило його і 7, 8 березня,"- наголосив організатор заходу.

Також Максим Адаменко проанонсував найближчі свята, які готуються для містян. "Уже 8 березня в Мукачеві святкуватимуть день жінок та Всесвітній день ді-джеїв, 17 березня відбудеться парад на честь святого Патрика. Це свято планується проводити разом з ужгородцями. А 26 березня будемо переходити на літній час, тож маємо ідею зробити це креативно. У Мукачеві є три вежі з годинниками, ми домовимося з годинкарями і розробимо відповідний атракційний ритуал переходу на літній час,"- підсумував Максим Адаменко

Прочитано 1591 разів

ГАЛЕРЕЯ