Ви тутВідкрите місто/Доступ до публічної інформації/Проекти рішень міської ради

 

 

1. Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на території міста Мукачева на 2020 рік.

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Мукачева на 2020 рік.

3. Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території міста Мукачева на 2020 рік.

4. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Мукачева на 2020 рік.

5. Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території м. Мукачева на 2020 рік.

6. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

7. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

8. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

9. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

10. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

11. Про розробку містобудівної документації детального плану території житлової та громадської забудови в районі вулиць Бейли Бартока та Легоцького Тиводара.

12. Про розробку містобудівної документації детального плану території житлової та громадської забудови по площі Кирила і Мефодія,13.

13. Про надання дозволу на укладання Договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Мукачево.

14. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51-ої позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.

15. Про затвердження Програми сприяння створенню та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2019-2020 роки (нова редакція).

16. Про затвердження Програми «Фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування та на відшкодування компенсаційних виплат по пільгах за абонентну плату телефонного зв’язку пільгових категорій громадян у м. Мукачеві» на 2019-2020 роки.

17. Про затвердження статуту Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» в новій редакції.

18. Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради.

Сторінка 1 із 4

ГАЛЕРЕЯ