Ви тутВідкрите місто/Доступ до публічної інформації/Проекти рішень міської ради

 

 

1. Про внесення змін у структуру, штат та чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.

2. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

3. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м.Мукачева.

4. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

5. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

6. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

7. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

8. Про затвердження розрахункової орендної ставки частини нежитлового приміщення майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1 та оголошення конкурсу з надання права оренди.

9. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція).

10. Про внесення змін до рішення 11 сесії Мукачівської міської ради 6 скликання «Про затвердження Положення «Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав» від 30.06.2011р. №247.

11. Про міську Програму медичного обслуговування населення територіальної громади м. Мукачева в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України» на 2019 рік.

12. Про затвердження Порядку утворення спостережної ради та Положення про спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева”.

13. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева” у новій редакції.

14. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської у новій редакції.

Сторінка 1 із 4

ГАЛЕРЕЯ