Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 22 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 22 сесія 7-го скликання

 

 

0. Формування порядку денного

1. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік.

2. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (в новій редакції).

3. Про внесення змін до рішення 7-ї сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 11.02.2016 року №118 “Про реорганізацію Державного закладу "Вузлова лікарня ст. Мукачево ДТГО «Львівська залізниця».

4. Про затвердження Статуту Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево (в новій редакції).

5. Про затвердження Статуту Мукачівської центральної районної лікарні (в новій редакції)

6. Про затвердження детального плану території по вул.Франка Івана-бічна,б/н для відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків 

7. Про затвердження Програми співфінансування придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2016 рік (у новій редакції).

8. Про затвердження «Програми підтримки ММКП «Громадський транспорт Мукачева» на 2017-2020 роки».

9. Про передачу кінотеатру «Перемога» по пл. Кирила і Мефодія, будинок 3-2 в місті Мукачево з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «ЖРЕП №3» на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради. .

10. Про передачу житлових приміщень з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «ЖРЕП №3» на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

11. Про Програму забезпечення діяльності ММКП «Муніципальна поліція» на 2017 рік в новій редакції

12. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки.

13. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягає передачі у власність шляхом викупу.

14. Про надання дозволу відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради на здачу в оренду майна комунальної власності м. Мукачево.

15. Про міський бюджет м. Мукачево на 2017 рік (нова редакція).

16. Про затвердження cтатуту ММКП «Мукачівводоканал» в новій редакції.

17. Про затвердження структури і штатів виконавчих органів Мукачівської міської ради.

Прочитано 532 разів

ГАЛЕРЕЯ