Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 24 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 24 сесія 7-го скликання

0. Формування порядку денного

1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева за 2016 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Мукачево за 2016 рік.

3. Про встановлення розміру ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Мукачево на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення 21-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 15 грудня 2016 року №423 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Мукачево».

5. Про затвердження звіту про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення 10-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 31 березня 2016 року №178 «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево».

6. Про внесення доповнень до Порядку розміщення вивісок у м. Мукачево.

7. Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції.

8. Про внесення змін до рішення 40-ї сесії міської ради 6-го скликання №810 від 28.03.2013 р. «Про міську програму зайнятості населення м. Мукачево на 2013-2017 роки".

9. Про розроблення детального плану території по вулиці Береста Олексія, 97 в місті Мукачево.

10 Про реорганізацію комунального закладу «Мукачівська міська картинна галерея» шляхом приєднання до комунального закладу «Мукачівський історичний музей».

11 Про затвердження штатного розпису Мукачівського драматичного театру (нова редакція).

12 Про затвердження міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2017 рік (нова редакція).

13 Про затвердження Програми інформаційно-комп'ютерного забезпечення виконавчого комітету на 2017 рік.

14 Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

15 Про внесення змін в додаток 2 до рішення 11 сесії Мукачівської міської ради 6 скликання «Про затвердження Положення «Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав» від 30.06.2011 р. № 247.

16 Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

17 Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

18 Про внесення змін в рішення 13 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання «Про встановлення розмірів орендної плати земельних ділянок в межах міста Мукачево» від 23 червня 2016 року № 251.

19 Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

20 Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

21 Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

22 Про затвердження Комплексної Програми впровадження молодіжної, сімейної та ґендерної політики на 2017 рік у новій редакції.

23 Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки у новій редакції.

24 Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік у новій редакції.

25 Про затвердження результатів конкурсу з надання права оренди майна — частини нежитлового приміщення по вул. Пирогова, 13 у м. Мукачево.

26 Про затвердження заходів щодо реорганізації та оптимізації мережі, штатної чисельності та структури закладів охорони здоров’я комунальної форми власності м. Мукачева.

27 Про затвердження Статуту Мукачівської центральної районної лікарні (нова редакція).

28 Про міську Програму «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки (нова редакція).

29 Про затвердження Програми комплексного розвитку інформаційної туристичної інфраструктури та покращення туристичної привабливості міста Мукачева на 2017 рік в новій редакції.

30 Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

31 Про затвердження рішень виконавчого комітету Мукачівської міської ради та розпоряджень міського голови.

32 Про затвердження Положення про Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради в новій редакції.

33 Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

34 Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

35 Про затвердження Положення про господарський відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

36 Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи.

37 Про затвердження Положення про відділ Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

38 Про затвердження Положення про відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

39 Про затвердження Положення про фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

40 Про затвердження Положення про секретаріат ради.

41 Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради (в новій редакції).

42 Про затвердження Положення про відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

43 Про затвердження “Положення про управління архітектури та комунальної власності” виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

44 Про затвердження Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

45 Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

46 Про затвердження Положення про управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

47 Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

48 Про затвердження Положення про відділ економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

49 Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

50 Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради.

51 Про затвердження Положення про службу персоналу виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

52 Про затвердження Положення про відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради.

53 Про затвердження Положення про архівний відділ Мукачівської міської ради.

54 Про затвердження Положення про відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

55 Про затвердження Статуту ММКП "Муніципальна поліція" в новій редакції та розширення видів економічної діяльності.

56 Про заміну сторін у договорах оренди нежилих приміщень комунальної власності за адресою: пл. Кирила і Мефодія, 1 та впорядкування надходжень орендної плати.

57 Про внесення змін до Програми «Додаткового соціального захисту мукачівців» на 2017 рік.

58 Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2017 рік.

59 Про внесення змін в «Програму підтримки ММКП «Мукачівводоканал» на 2017 рік».

60 Про затвердження Програми «Заміна та встановлення головних розподільчих щитів у житлових будинках комунальної власності в м. Мукачево на 2017 р.».

61 Про затвердження Програми «Покращення проїзду по вулицях, що забезпечують об’їзд м.Мукачево на 2017 рік».

62 Про звернення до Прем’єр-міністра України та Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

63 Про внесення змін у склад комісії із здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства на території Мукачівської міської ради.

64 Про врегулювання відносин оренди вбудованого приміщення у будинку №2 по пл. Духновича у м. Мукачево.

65 звернення

66 звернення

Прочитано 874 разів

ГАЛЕРЕЯ