Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 29 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 29 сесія 7-го скликання

 

0. Формування порядку денного

1. Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича (нова редакція).

2. Про внесення змін до складу комісії зі встановлення відкритих майданчиків для здійснення підприємницької діяльності біля стаціонарних закладів ресторанного господарства у м. Мукачево.

3. Про розроблення детального плану території по вул.Ужгородська, 165 А в місті Мукачево.

4. Про затвердження Програми комплексного забезпечення містобудівною документацією міста Мукачева на 2017 рік в новій редакції.

5. Про затвердження Програми організації громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді у вільний від навчання час у 2017 році у новій редакції.

6. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2017 рік у новій редакції.

7. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки.

8. Про Програму по виплаті винагороди почесним громадянам міста Мукачева на 2017 рік (в новій редакції).

9. Про затвердження Програми Безоплатної правової допомоги населенню м. Мукачево на 2017-2018 роки.

10 Про затвердження рішень виконавчого комітету Мукачівської міської ради та розпоряджень міського голови.

11 Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради.

12 Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

13 Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

14 Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

15 Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

16 Про включення в перелік нерухомого майна комунальної власності для продажу шляхом аукціону. 

17 Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.

18 Про внесення змін у склад комісії із здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства на території Мукачівської міської ради.

19 Про внесення змін в додаток 2 до рішення 11 сесії Мукачівської міської ради 6 скликання «Про затвердження Положення «Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав» від 30.06.2011 р. №247.

20 Про включення нерухомого майна в перелік з надання в оренду та надання дозволу на проведення конкурсного відбору суб’єктів підприємницької діяльності з визначення експертної оцінки нерухомого майна.

21 Про внесення уточнень в рішення 26 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 20.04.2017 р. №623 "Про внесення змін в рішення 13 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання "Про встановлення ставок земельного податку на 2017 рік" від 23 червня 2016 року № 250".

22 Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

23 Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

24 Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

25 Про затвердження статуту Мукачівського міського комунального підприємства «Центр інформаційних систем» (нова редакція).

26 Про затвердження «Програми підтримки ММКП «Центр інформаційних систем» на 2017 рік».

27 Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

28 Про перейменування Мукачівського міського комунального підприємства «Муніципальна поліція» та затвердження Статуту підприємства у новій редакції.

29 Про Програму забезпечення діяльності ММКП «Муніципальна міліція» на 2017 рік.

30 Про заборону розміщення пересувних цирків з тваринами на території міста Мукачева.

31 Про розгляд рекомендацій адміністративної колегії Антимонопольного комітету України Закарпатського обласного територіального відділення.

32 Про перейменування назви вулиць провулків, площ міста Мукачева.

33 Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Кисельову Денису В'ячеславовичу.

34 Про затвердження cтатуту ММКП «Громадський транспорт Мукачева» в новій редакції.

35 Про створення Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівпастранс» та затвердження його статуту.

36 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

37 Про передачу будівлі, розташованої за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 30 на баланс відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

38 Про внесення змін до рішення 1 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 05.11.2015 року №13 “Про утворення постійних депутатських комісій міської ради” (із змінами).

39 Про звернення депутатів міської ради до Прем’єр-міністра України.

40 Про оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево за адресою: м. Мукачево, вул. Федорова Івана, 5.

Прочитано 705 разів

ГАЛЕРЕЯ