Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 30 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 30 сесія 7-го скликання

0. Формування порядку денного

1. Про Міську програму медикаментозного забезпечення осіб з трансплантованими органами на 2017-2019 роки (нова редакція).

2. Про міську Програму «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки (нова редакція).

3. Про міську Програму створення електронної системи обліку пацієнтів, впровадження електронних протоколів лікування та оцінки якості роботи медичних працівників закладів охорони здоров’я на 2017 рік (нова редакція).

4. Про затвердження розпоряджень міського голови.

5. Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради.

6. Про затвердження cтатуту ММКП «Мукачівводоканал» в новій редакції.

7. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення 24 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 16 березня 2017 року № 554 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції.

8. Про зміну балансоутримувача майнового комплексу.

9. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2017 рік.

10. Про затвердження детального плану території по вул.Росвигівській міста Мукачева.

11. Про затвердження детального плану території у підніжжя Замкової гори для організації автостоянки.

12. Про затвердження детального плану території по вул.Масарика Томаша, 11А-1 в місті Мукачево для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

13. Про затвердження детального плану території по вул.Свято-Михайлівська для обслуговування культової будівлі церкви Євангельських християн баптистів «Благодать».

14. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

15. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

16. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

17. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

18. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.

19. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

20. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

22. Про уповноваження на підписання типових попередніх договорів оренди земель комунальної власності.

23. Про внесення змін до рішення 27 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання "Про розроблення детальних планів територій малоповерхової житлової забудови в районі вулиць Сороча, Стара, Герцена Олександра в місті Мукачево" від 01.06.2017 р. №687.

24. Про внесення змін до “Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2017 рік”, затвердженої рішенням 21-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 15.12.2016 р. № 471 “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2017 рік”.

25. Про затвердження програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2017 рік ( нова редакція).

26. Про створення постійно діючої експертної комісії з питань розвитку культури, освіти та спорту у місті Мукачеві.

27. Про затвердження міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2017 рік (нова редакція).

28. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

29. Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2017 рік» у новій редакції.

30. Про затвердження «Програми підтримки ММКП «Центр інформаційних систем» на 2017 рік» (нова редакція).

31. Про затвердження cтатуту ММКП «Ремонтно-будівельне управління» (нова редакція).

32. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності з надання в оренду нерухомого майна по пл. Духновича Олександра, 2 в м. Мукачево.

33. Про надання дозволу на укладення договору суборенди частини окремого індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево.

34. Про надання дозволу на укладення договору оренди.

Прочитано 480 разів

ГАЛЕРЕЯ