Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 38 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 38 сесія 7-го скликання

 

0. Формування порядку денного

1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева за 2017 рік.

2. Про внесення змін до “Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки“, затвердженої рішенням 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.201 7 р. № 903 “Про Програму економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки“.

3. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 “Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік“.

4. Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева“ (нова редакція).

5. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти м. Мукачева.

6. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб?єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

7. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

8. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

9. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

10. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

11. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

12. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

13. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки орендованого майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, вул. Духновича 1.

14. Про внесення змін до Договору оренди №1/2015 вбудованих приміщень комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16.

15. Про реорганізацію Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево“ шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева“.

16. Про затвердження звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта рішення 40 сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 28.03.2013 р. № 803 “Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу підпр иємств житлово-комунального господарства житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам“.

17. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.

18. Про звернення на безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги на баланс виконавчого органу Мукачівської міської ради.

19. Про внесення змін до “Програми реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території м. Мукачево на 2018-2020 роки“, затвердженої рішенням 33-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 р. №896.

20. Про затвердження cтатуту комунального підприємства “Мукачівське кар’єроуправління“ (нова редакція).

21. Про затвердження cтатуту ММКП “Громадський транспорт Мукачева“ в новій редакції.

22. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2018 рік.

23. Про затвердження детального плану території в районі вулиці Сороча для індивідуального садівництва та малоповерхової житлової забудови.

24. Про затвердження Положення про комісію з питань залучення та розподілу коштів пайової участі замовників у розвиток інфраструктури міста Мукачева та персонального складу комісії.

25. Про надання дозволу на укладення договору оренди.

26. Про продовження договорів оренди вбудованих нежитлових приміщень в будівлі по вул. Росвигівській, 30 та по вул. Закарпатській, 2 в м. Мукачево.

27. Про внесення змін до рішення 36 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 25 січня 2018 року №918 “Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках бюджетними установами міста на 2018 рік“.

28. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді міста за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

29. Про затвердження Положення про електронні петиції.

Прочитано 219 разів

ГАЛЕРЕЯ