Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Прийнято рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік"
Четвер, 25 квітня 2019 17:24

Прийнято рішення "Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рішенням 56-сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 25.04.2019 року «Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік» до бюджету міста внесені наступні зміни:

- збільшено обсяг доходів та видатків за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 456,4 тис. гривень, в тому числі на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів та оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання в сумі 456,3 тис. гривень.

- розподілена частина залишку коштів, що склався на 01.01.2019 року по загальному фонду бюджету в сумі 8 649,5 тис. грн, спрямувавши його на видатки поточного характеру для галузей соціально культурної сфери - 685,8 тис. грн та на видатки капітального характеру як кошти що передаються із загального фонду бюджету до спеціального фонду бюджету розвитку на розвиток інфраструктури міста 7 963,7 тис. грн. По спеціальному фонду бюджету розвитку розподілена частина залишку коштів в сумі 5 млн. грн на розвиток інфраструктури міста.

Також внесені зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів місцевого бюджету та затверджено зміни до переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів бюджету розвитку та зміни до переліку регіональних цільових програм.

Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 112 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація