Вівторок, 11 вересня 2018 11:53

Засідання виконкому 11 вересня 2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

На засіданні виконкому 11.09.2018 погоджено розміщення відкритого майданчику на землях комунальної власності площею 24,45 кв.м біля пекарні - кафетерію «Тоскана» у внутрішньому дворику по пл.Духновича Олександра,7

Відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури доручено виготовити та видати паспорт встановлення відкритого майданчика.

З метою впорядкування поштових адрес та проведення процедури реєстрацїі об'єктів нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав, на черговому засідання виконкому, яке відбулося 11.09.2018 прийнято рішення «Про поштові адреси». Нові адреси присвоєно житловим будинкам та земельним ділянкам, що належать громадянам міста.

Розглянувши заяви громадян та клопотання підприємств і організацій , відповідно до ст. 40 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішив укласти договори про пайову участь (внесків) замовників (юридичних, фізичних осіб) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Мукачева, очікувана сума надходжень коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста - 448,853 тис.грн.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 134 разів

ГАЛЕРЕЯ