Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури 1/Кошти з продажу на аукціоні комунального майна спрямують на капремонт пологового відділення
Четвер, 06 липня 2017 10:41

Кошти з продажу на аукціоні комунального майна спрямують на капремонт пологового відділення

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Йдеться про колишню будівлю жіночої консультації на вулиці Філатова. З червня в Мукачеві відкрито нове приміщення жіночої консультації. Нове приміщення працює на другому поверсі поліклініки. Його загальна площа 330 метрів квадратних Тут облаштували п’ять кабінетів дільничних гінекологів, кабінет завідувача, стоматолога, терапевта, сестринська, санвузли для осіб з обмеженими можливостями, відвідувачів та персоналу. Також реконструювали зал очікування та реєстратуру.

Колишня будівля, зведена понад 70 років тому, потребує капітального ремонту. Тому депутати включили її в перелік нерухомого майна комунальної власності для продажу шляхом відкритого аукціону. Участь в ньому зможе взяти кожен бажаючий. В міські раді вважають недоцільним вкладати кошти в будівлю, котра потребує реконструкції та значних капіталовкладень. Кошти, які надійдуть від продажу майна влада спрямує на капітальний ремонт пологового відділення міської лікарні.

Мукачівська міськрада

Прочитано 225 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація