Субота, 31 жовтня 2015 13:24

Управління комунальної власності

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Структура управління комунальної власності:

Задорожний Сергій Миколайович - начальник управління;

Кобин Марія Михайлівна - головний спеціаліст, головний бухгалтер;

Боднар Габріелла Василівна - начальник відділу організації відчуження комунального майна;

Коваленко Таміла Миколаївна - головний спеціаліст відділу організації відчуження комунального майна;

Грицай Ігор Васильович - начальник відділу з питань регулювання земельних відносин;

Греба Вікторія Вікторівна - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин;

Максимов Сергій Олександрович - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин;

Владимир Вікторія Юріївна - спеціаліст ІІ категорії відділу з питань регулювання земельних відносин. 

Розпорядок роботи:

1. Тривалість робочого дня - з 9.00 до 18.00. 

2. Перерва на обід з 13.00 до 14.00. 

Особистий графік прийому громадян начальником управління: вівторок, четвер з 10:00 до 17:00 год. 


Контакти:

Тел.: +38 (03131) 2-25-22, 2-31-34

facebook

Адреса:

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл.Духновича, 2 


Основні функції управління :

 1. Управління комунальної власності виконавчого комітету Мукачівської міської ради (надалі – Управління) створено згідно рішення 24 сесії 4 скликання міської ради від 11.09.2003 р. у відповідності з Законами України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Приватизацію державного майна”, “Про приватизацію невеликих державних підприємств”, Земельного Кодексу України та інших законодавчих актів:
  • як орган приватизації, продажу, відчуження, міни майна комунальної власності міської територіальної громади (нерухомість та земля);
  • організатор продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево та прав на нього;
  • як орган, через який здійснюється купівля майна у комунальну власність територіальної громади міста;
  • як орган, що здійснює управління в галузі використання та охорони земель на території міста;
  • як орган оформлення документації набуття права власності територіальної громади міста на необліковане майно та при переході прав власності на майно з загальнодержавної у комунальну власність міста;
  • як орган управління часткою комунальної власності в майні господарських суб’єктів, створених за участю міської ради;
  • як сторона орендодавця в договорах оренди нерухомого майна комунальної власності  у відповідність рішенням виконавчого комітету міської ради;
  • як орган, який готує документи сервітутного користування земельних ділянок комунальної власності.
 2. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахункові рахунки в банку, кутовий штамп, круглу печатку. В структурі Управління є один відділ - організації відчуження комунального майна та головні спеціалісти: з питань регулювання земельних відносин та  бухгалтерського обліку та звітності.
 3. Управління підпорядковане, підзвітне та підконтрольне виконавчому комітету міської ради, його голові та міській раді – свою роботу проводить на підставі повноважень, делегованих органами місцевого самоврядування, що дають правомочність здійснення майнових операцій з об’єктами права комунальної власності.
 4. Управління, в межах своєї компетенції, забезпечує виконання Конституції та Законів України, Постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Указів та Розпоряджень Президента, методологічних рекомендацій Фонду державного майна України, рішень міської ради та його виконавчого комітету.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

 1. Організація та проведення приватизації майна комунальної власності (нерухомості та землі).
 2. Підготовка проектів рішень на розгляд сесій міської ради про прийняття  в комунальну власність об’єктів інших форм власності (або їх відчуження).
 3. Проведення майнових операцій по купівлі майна в комунальну власність.
 4. Участь у підготовці проектів рішень сесії міської ради про створення, реорганізацію та ліквідацію підприємств та організацій комунальної власності та підприємств змішаної форми власності.
 5. Реєстрація, від імені міської ради, договорів приватизації комунального майна на території м. Мукачево.
 6. Здійснення повноважень власника майна комунальної власності у господарських товариствах зі змішаною формою власності, де  міська рада виступає співзасновником.
 7. Участь у проведенні земельної реформи, спрямованої на роздержавлення і приватизацію земель комунальної власності несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності у відповідність діючим нормативним актам.
 8. Участь у виконанні загальнодержавних і регіональних програм у сфері використання земель.
 9. Здійснення заходів щодо розвитку ринку земель міста.
 10. Проведення комплексу робіт з громадянами, фізичними особами – підприємцями, юридичними особами, по регулюванню земельних відносин у відповідності діючому законодавству, організація збору документів (фізичних та юридичних осіб), та підготовка проектів рішень міської ради з питань, щодо встановлення меж землекористувань та надання (вилучення) земельних ділянок від підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності та громадян на землях м. Мукачево до розгляду постійною депутатською комісією з питань приватизації, роздержавлення та земельних відносин, адміністративно-територіального устрою.
 11. Участь у замовленні проектно-вишукувальних робіт, пов'язаних з проведенням земельної реформи, землеустроєм, веденням державного земельного кадастру і моніторингу земель, поліпшенням, освоєнням та охороною земель.
 12. Підготовка матеріалів та винесення на розгляд органу місцевого самоврядування пропозиції щодо організації і землеустрою та моніторингу земель, вирішення інших питань відповідно до законодавства.
 13. Здійснення організації робіт по: визначенню експертної ціни об’єктів відчуження, земельних ділянок комунальної власності територіальної громади міста, та ціни майнових прав; по підготовці до затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для продажу шляхом аукціону з залученням ліцензійних осіб.
 14. Участь у виборі земельних ділянок під розміщення об’єктів будівництва.
 15. Організація роботи по проведенню аукціонів з продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево.
 16. Участь у роботі комісій по розгляду звернень громадян з питань землекористування, що належать до компетенції управління, забезпечує в межах своїх повноважень виявлення та усунення причин, що породжують скарги громадян.
 17. Організація оформлення прав набуття права власності територіальної громади міста на необліковане майно та при переході прав власності на майно з загальнодержавної у комунальну власність міста.
 18. Підготовка проектів рішень міської Ради про передачу і придбання земельних ділянок у власність, сервітутному використанню земельних ділянок комунальної власності, підготовка проектів рішень міськвиконкому, розпоряджень міського голови.
 19. Здійснення діяльності щодо підготовки проектів рішень Мукачівської міської ради регуляторного характеру, забезпечення проведення аналізу регуляторного акту, виконання заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів відповідно до Методики відстеження результативності регуляторних актів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308", підготовка звітів про відстеження результативності регуляторних актів та оприлюднення їх у встановленому порядку.
 20. Утворення тендерного комітету для проведення процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти.
 21. Проведення в пресі інформування населення щодо приватизації.
 22. Здійснення інших функцій, що випливають з покладених на Управління завдань.
Прочитано 1043 разів Останнє редагування Понеділок, 10 жовтня 2016 14:55

ГАЛЕРЕЯ