Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури 1/Відділ комунальної власності/Будинок Національних спільнот, який планують створити в Мукачеві пропонують заборонити відчужувати з комунальної власності
Четвер, 04 лютого 2016 17:33

Будинок Національних спільнот, який планують створити в Мукачеві пропонують заборонити відчужувати з комунальної власності

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У четвер в Мукачівській міськраді відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (голова комісії Роберт Іванчо) та з питань комунальної власності та земельних відносин (голова Іван Кушнір).

Розглядали проекти «Про надання згоди на безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Мукачево квартир, для подальшої передачі сім'ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».Про надання дозволу на укладання договорів оренди приміщень комунальної власності м. Мукачево з Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області.  Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево з балансу ММКП "ЖРЕП-3" на баланс ММКП "Муніципальна поліція"  та ряд інших.

Розглянули й проект рішення «Про створення Будинку Національних спільнот»З відповідною пропозицією до міської влади звернулися до міської влади представники 11 національно-культурних товариств. Вони пропонують створити таку структуру на базі колишнього Будинку вчителя.  В цій будівлі вже відбулося на спільне засідання депутатських комісії з питань комунальної власності та земельних відносин та комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку. Нині тут діє одна з 200 громадських організацій міста, але її «господарювання» неприємно вразило депутатів – обсипуються стіни, стелі.

Депутатами пропонується передати її на баланс управління культури, оновити та проводити тут заходи національно-культурних товариств. Ремонт проводитиметься коштом міського бюджету. Буде встановлений почерговий графік проведення заходів.

DSC 0016

Присутній на засіданні комісії міський голова Андрій Балога запропонував внести в проект рішення уточнення – заборона відчуження цього комунального майна. Ще одна пропозиція від міського голови  – наступного тижня ним буде публічно підписана угода з громадськими товариствами щодо  права використання майбутнього Будинку Національних спільнот. Також він запевнив, що з міського бюджету будуть виділені кошти на його оновлення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 13619 разів Останнє редагування Вівторок, 21 червня 2016 12:03

ГАЛЕРЕЯ