Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Проведено семінар з питання грантової фінансової підтримки об`єднанням співвласників ОСББ
Четвер, 01 серпня 2019 11:18

Проведено семінар з питання грантової фінансової підтримки об`єднанням співвласників ОСББ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З ініціативи Управління міського господарст-ва виконавчого комітету Мукачівської міської ради у приміщенні Мукачівської міської ради 31.07.2019 року було проведено семінар з питання грантової фінансової підтримки об`єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) від Державної установи "Фонд енергоефектив-ності" для проектів термомодернізації та енергоефективності багатоквартирних будинків.

Участь у семінарі взяли працівники Управ-ління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради, голова правління Асоціації ОСББ «Мукачево», в яку входять 6 ОСББ - Капітан Ігор Іванович, голови ОСББ «Зміна 10», ОСББ «Черемшина 4», ОСББ «Молодіжний тріумф», ОСББ «Мрія 2016», ОСББ «Цілюще джерело», ОСББ «Береша 3», ОСББ «Дарина» та інші.

На даний семінар було запрошено експерта проекту Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) в Закарпатській області Попітченко Руслана Ми-колайовича. На зустрічі висвітлюватись питання грантів Фонду, які надаються ОСББ на безпово-ротній основі та можуть покривати до 70% вартості енергоефективних проектів в багатоквартир-них будинках. Це включає додатковий грант у розмірі 20% для перших 300 заявок ОС-ББ.

Крім того, надавались роз’яснення щодо за-ходів які необхідно вжити, щоб привести в порядок внутрішню документацію ОСББ, посилити його кредитоспроможність та підготуватися до енергоаудиту для співпраці з Фондом енергоефектив-ності України та залучення банківського фінансування на впровадження енергоефективних захо-дів. Досить часто на усунення зауважень банку до поданих документів йдуть тижні навіть місяці. Тому чим раніше ОСББ приступить до виконання цих вимог, тим більше шансів без затримок отримати фінансування.

Управління міського господарства виконав-чого комітету Мукачівської міської ради висловлює подяку усім, хто підтримав захід та учасникам семінару за інтерес до питань отримання грантової фінансової підтримки об`єднанням співвлас-ників багатоквартирних будинків (ОСББ) від Державної установи "Фонд енергоефективності" для проектів термомодернізації та енергоефективності багатоквартирних будинків.

Бажаємо успіхів у реалізації проектів та плі-дній співпраці.

Управління міського господарства міськви-конкому

Прочитано 84 разів

ГАЛЕРЕЯ