Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Розпочато роботи з будівництва скверу «Затишний» на розі вул.Росвигівська, 30 та Митрополита Володимира, 38
Четвер, 08 серпня 2019 10:18

Розпочато роботи з будівництва скверу «Затишний» на розі вул.Росвигівська, 30 та Митрополита Володимира, 38

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Нагадаємо, що даний проект був виготовлений згідно проведеного конкурсу Бюджету громадських ініціатив. Даний конкурс проводиться вже третій рік поспіль і надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто, мікрорайон, вулицю на краще та створити більш комфортніші умови проживання, навчання, розвитку чи відпочинку. Одним з прикладів таких об’єктів є уже реалізований проект Бюджету громадських ініціатив - сквер по вулиці Валленберга Рауля, де ми зараз маємо можливість бачити велику кількість задоволених дітей та дорослих.

В цьому році згідно проведеного конкурсу Бюджету громадських ініціатив планується реалізувати чотири проекти у місті, один з яких уже розпочався «Будівництво скверу «Затишний» на розі вулиць Росвигівська, 30 та Митрополита Володимира, 38 у м.Мукачево». Проектна документація розроблена ММКП «Мукачевопроект. Загальна кошторисна вартість об’єкта будівництва складає 1 108,782 грн. Даним проектом передбачено:

- влаштування пішохідних доріжок з покриття ФЕМ та кам’яною плиткою;

- влаштування паркових лавиць та урн для сміт-тя;

- часткова заміна бортових каменів;

- влаштування зовнішнього освітлення

Договір на виконання робіт заключено з підрядною організацією ФОП Петьовка М.І. Загальна вартість робіт по договору складає – 991,486 тис.грн.

Працівниками підрядною організації на даний час виконуються підготовчі роботи.

Управління міського господарства міськвикон-кому

Прочитано 94 разів

ГАЛЕРЕЯ