Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево
Четвер, 08 серпня 2019 13:23

Засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

08.08.2019р. відповідно до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 25.06.2019 року №177 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування» відбулось засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево. На конкурс виносилось 9 маршрутів, а саме: №5, №6, №12, №13, №14, №18. За результатами проведеного конкурсу, переможцями на маршрутах стали:

Маршрут №5 «вул. Проніна Василя – вул. Свято-Михайлівська» - ТОВ «Перевізник Мукачево» (Плеша В.В.);

Маршрут №12 «вул. Митрополита Володимира – вул. Франка Івана» - ФОП Габона Мирослав Яношович;

Маршрут №14 «вул. Свято-Михайлівська – вул. Тімірязєва Климента» - ФОП Габона Мирослав Яношович.

На маршрути №6 «вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал», №13 «вул. Гойди Юрія – вул. Тимірязєва Климента», №18 «вул. Окружна – вул. Росвигівська» заяв про участь у конкурсі не надійшло.

Також в засіданні конкурсного комітету взяв участь начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Ю. Марценишин, який звертає увагу перевізників на необхідності неухильного дотримання водіями які надають послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом правил дорожнього руху, схем та графіків руху, ввічливого ставлення до пасажирів.

Управління міського господарства міськвиконкому

Прочитано 64 разів

ГАЛЕРЕЯ