П'ятниця, 25 травня 2018 10:13

У закладах освіти міста продзвенів останній дзвоник

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні, 25 травня, у школах Мукачева відбулись традиційні лінійки, присвячені завершенню навчального року.

Цьогоріч навчання закінчило 544 випускників одинадцятих класів. Зазначимо, що цьогоріч мукачівські школярі показали відмінні результати у навчанні.

Всього на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів здобуто 54 дипломи, що становить 14 % від загальної кількості дипломів.

Шість учнів стало переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

22  призові  місця   зайняли  учні  міста   на   ІІ етапі  та одне призове місце на ІІІ етапі Всеукраїнського    конкурсу-захисту   науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

П'ять учнів стало переможцями ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможцем фінального етапу стала  одна учениця. Двоє учнів стало переможцями ІІІ та фінального етапів VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За свої досягнення 84 школярі отримають грошові винагороди від 750 грн до 1525 гривень, залежно від результатів та призових місць.

Окрім того, враховуючи  значну  роль  вчителів  у  відборі  талановитих  учнів,  у  розвитку   їхніх  здібностей та отримані хороших результатів 62 педагогічні працівники міста Мукачева також тримають грошові винагороди у сумі від 750 гривень до 2000 тисяч гривень.

Зазначимо, що після того, як  школярі здадуть всі екзамени та ЗНО, у Мукачеві, на центральній площі,  пройде традиційний парад випускників 27 червня.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

 

 

Прочитано 217 разів Останнє редагування П'ятниця, 25 травня 2018 11:02
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація