Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У літньому таборі при Мукачівському НВК №6 відпочило 80 дітей пільгових категорій
П'ятниця, 22 червня 2018 16:26

У літньому таборі при Мукачівському НВК №6 відпочило 80 дітей пільгових категорій

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З 04.06 по 21.06 на базі Мукачівського НВК №6 працював табір відпочинку з денним перебуванням дітей. 

Відвідало табір 80 учнів таких пільгових категорій: ЧАЕС-1, дитина-інвалід – 1, АТО – 4, багатодітні – 45, діти-переселенці – 2, діти, які перебувають на диспансерному обліку – 17, діти з малозабезпечених сімей – 2, обдаровані діти – 7, працівників агропромислового комплексу – 1. Багато різноманітних заходів підготували і провели за цей період вихователі: конкурси, вікторини, змагання, ігри, подорожі, естафети, практичні заняття, екскурсії. 

Розпочав свою роботу табір з урочистої лінійки відкриття. Кожен загін обрав назву і на лінійці представив себе: І загін – «Капітошки», ІІ загін – «Чупа-чупс», ІІІ загін – «Усмішки». 

В кожному загоні працювало по 2 вихователі. Допомагали їх студенти Мукачівського гуманітарно – педагогічного коледжу в кількості 9 чоловік, які проходили практику в НВК № 6.

Кожен новий день розпочинався з великої мужньої зарядки.

Учні нашого табору – майбутні олімпійці. Вони довели це в день здоров'я і спорту 5 червня. Саме в цей день пройшли малі олімпійські ігри.

Також в цей день відбулася конкурсна програма «Здоровим будь» . бажання дітей займатися спортом, перемагати продемонстрували «Веселі естафети», спортивне змагання «Ну-мо, хлопчики й дівчата».

Під час практичних занять «Умілі руки» учні із задоволенням малювали, працювали з кольоровим папером, квілінгом, виготовляли орігамі. Про це свідчать виставки дитячих робіт: «Світ очима дітей», «Своїми руками», «Квітка моєї мрії». 

Хороший настрій та багато позитивних емоцій отримали учні табору, відвідали святкову програму в МЦДЮТ. Це був яскравий конкурс танцювальних колективів та вокальних гуртків. 

Дитинство – це світ цікавих ігор, забав, казок. День 8 червня в таборі – День казки. Вихователі підготували для учнів вікторину-гру  «Подорож  у казку». В цей день відбувся конкурс представлення казкового героя.

Запам'ятався вихованцям і день загадок. А саме – гра-конкурс «Ти – мені, я – тобі». До дітей завітали: Бабуся загадка, Хлопчик-акровірш, Дівчинка - музслово , учні змагалися у розгадуванні кросвордів, ребусів.

Під час відпочинку учні табору відвідали МЦПО, де на них чекала цікава програма.

Побували вихованці ІІ і ІІІ загонів і на екскурсії в замку «Паланок».

15 червня в таборі – День юних природолюбів. Діти відправилися в цікаву гру-подорож «У світ тварин». Важливість збереження навколишнього середовища та свою любов до природи продемонстрували дитячі малюнки, плакати на екологічну тематику. 

Учні табору мали змогу відвідати Мукачівський драмтеатр, познайомитися з творчістю юних акторів. Надовго запам'ятаються дітям вистави «Попелюшка», «Пригоди Тома Соєра».  

До конкурсної  програми «Міс табору – 2018» дівчатка готувалися заздалегідь.  Кожна з учасниць представила себе. Дівчата продемонстрували свої інтелектуальні здібності, вправність у вмінні готування українського борщу, виконанні зачісок; показали свої художні творчі здібності, вдало впоралися з домашнім завданням.

Цікавим і яскравим видався День квітів у таборі. Кожна з учасниць виступила в ролі квітки і захистила свою назву. Фантазію, естетичні смаки виявили учні під час практичного заняття «Квітка моєї мрії».

Щодня на обіди йшли ми дружно.

 У їдальні на обід у нас був гарний апетит.

 За столами у нас чисто, бо порядок любим ми.

 Повара смачненьку їжу готували нам щодня. 

- «Спасибі нашим поварам, що готували смачно нам».

Останній день перебування в таборі – день Подяки. На урочистій лінійці закриття табору учні приготували теплі слова вітання для всіх працівників табору. Закінчилася лінійка яскравим флешмобом «Україна, в нас одна».

 До побачення – табір 2018!

Прочитано 262 разів Останнє редагування П'ятниця, 22 червня 2018 16:27
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація