Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У Мукачівській ЗОШ №20 проходять ремонтні роботи кабінетів
Понеділок, 30 липня 2018 17:41

У Мукачівській ЗОШ №20 проходять ремонтні роботи кабінетів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Наразі завершено роботи у трьох кабінетах початкових класів закладу освіти. Тривають роботи в інших класах.

Як повідомлялось раніше усі заклади освіти міста готують до початку нового навчального року, особлива увага приділяється покращенню матеріально-технічної бази, на яку з бюджету міста та коштів загального фонду міського бюджету на 2018 рік виділено 5 млн 700 тисяч гривень. 

Кошти призначені на придбання шкільних та дитячих меблів, навчальних кабінетів, придбання сучасної комп'ютерної техніки, обладнання для харчоблоків ДНЗ та шкільних їдалень, спортивного інвентарю, меблів та обладнання для початкової ланки нового корпусу НВК «Гармонія».

Зазначимо, що розвиток матеріально-технічної бази системи освіти міста є одним із головних напрямків роботи управління освіти, молоді та спорту. 

Окрім того, варто відзначити, що у місті розпочаті ремонтні роботи у СШ№16, ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна, ЗОШ№2 ім. Т.Г.Шевченка, ЗОШ №13, Мукачівській гімназії. 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 177 разів Останнє редагування Понеділок, 30 липня 2018 17:54
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ