Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Інклюзивне навчання у Мукачеві: мережа класів зростає, штат працівників розширюється
Середа, 01 серпня 2018 16:13

Інклюзивне навчання у Мукачеві: мережа класів зростає, штат працівників розширюється

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

\

 

 

У 2017-2018 навчальному році в місті було організовано інклюзивне навчання для 40 учнів закладів загальної середньої освіти та для 10 вихованців дошкільних закладів освіти. Кожен учень відповідно до індивідуальної програми розвитку протягом жовтня-травня у повному обсязі був забезпечений усім необхідним дедактивчим матеріалом та корекційно-розвитковими заняттями.

Введено 46 ставок асистенів вчителя (вихователя). 

З метою надання якісної корекційної допомоги учням з особивими освітніми потребами управлінням освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради укладено угоди про співпрацю з фахіацями - дефектологами, формується штат інклюзивно-ресурсного центру.

Мережа інклюзивних класів та груп з кожним роком розширюється, так, у наступному навчальному році за даними ІРЦ (Інклюзивно-ресурсного центру) плануєтся відкриття 15 нових інклюзивних класів, 5 інкюзивних груп ДНЗ та, за наявністю заяв батьків, спеціального класу для дітей з інтелектуальними порушеннями.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 506 разів Останнє редагування Середа, 01 серпня 2018 16:27
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ