Четвер, 02 серпня 2018 17:19

У Мукачівській СШ№16 проходить ремонт класів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У класах спеціалізованої школи приводять у належний стан стіни, підлогу, стелю та освітлення. 

Нагадаємо, що усі заклади освіти міста готують до початку нового навчального року: розпочаті ремонті роботи.

Зазначимо, що для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів з бюджету міста та коштів загального фонду міського бюджету на 2018 рік виділено 5 млн 700 тисяч гривень. 

Кошти призначені на придбання шкільних та дитячих меблів, навчальних кабінетів, придбання сучасної комп'ютерної техніки, обладнання для харчоблоків ДНЗ та шкільних їдалень, спортивного інвентарю, меблів та обладнання для початкової ланки нового корпусу НВК «Гармонія».

В 2018 році із загального фонду міського бюджету для закладів освіти міста виділено кошти для придбання миючих засобів, засобів гігієни, зошитів учнівських, крейди та іншого приладдя на загальну суму 5 600 000 грн. 

Також проведено тендерну закупівлю на придбання в заклади дошкільної освіти дитячої постільної білизни та рушників на загальну суму 662 тисячі 400 грн. 

Зазначимо, що розвиток матеріально-технічної бази системи освіти міста є одним із головних напрямків роботи управління освіти, молоді та спорту. 

Окрім того, варто відзначити, що у місті розпочаті ремонтні роботи також СШ№16, ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна, ЗОШ№2 ім. Т.Г.Шевченка, ЗОШ №13, Мукачівській гімназії. 

Зауважимо, що у першу чергу до нового навчального року буде проходити робота по приведено у належний стан кабінетів перших класів. 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 246 разів Останнє редагування Четвер, 02 серпня 2018 17:35
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ