Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві пройшов останній день конкурсу на посади керівників навчальних закладів
Неділя, 19 серпня 2018 15:07

В Мукачеві пройшов останній день конкурсу на посади керівників навчальних закладів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні в міській раді продовжився конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності міста.

На комісії розглядали презентації кандидатів на посаду керівника ЗОШ №7 (претендував діючий директор Василинка Л.В., а також Железняк Х.І. та Ілов Д.В), НВК №11 (претендував діючий керівник Попович Н.В.), ЗОШ №13 (претендував діючий директор Ковач Л.Я.), ЗОШ №14 (претендував діючий директор Малярчик Т.Б) та НВК №15 (претендував діючий директор Карпенко С.О.)

За результатами конкурсу комісія має право рекомендувати призначати і підписати контракти з претендентами на посади протягом трьох днів, якщо відсутня процедура оскарження конкурсу.

Керівники у цих закладах не зміняться. З ними пропонуватиметься підписати контракти.

Згідно положення керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років (строком на 2 роки для особи, яка призначається на посаду вперше), на підставі рішення конкурсної комісії.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 195 разів Останнє редагування Неділя, 19 серпня 2018 15:09
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація