П'ятниця, 31 серпня 2018 16:14

З керівниками закладів освіти міста підписано контракти

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

30 серпня було видано накази про призначення керівників закладів загальної середньої освіти, згідно яких з директорами вчора, 30 серпня, було укладено контракти.

Нагадаємо, що Мукачеві провели конкурси на посади керівників всіх навчальних закладів.

Сама процедура відбулася публічно, за участі представників ЗМІ, громадськості, депутатського корпусу. В роботі комісії брали участь представники батьківських колективів, голова профспілки працівників освіти міста, педагоги, управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому. Кожен педагог, який відповідав критеріям Положення про організацію та проведення конкурсного відбору затвердженим на сесії, мав право брати участь у конкурсі.

За результатами конкурсу вчора було підписано контракти з претендентами на посади.

Згідно положення, керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років (строком на 2 роки для особи, яка призначається на посаду вперше), на підставі рішення конкурсної комісії.

Отож, за результатами конкурсу підписані контракти на шість років: Михайло Лабош (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка), Андріана Бойко (НВК "Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"), Василь Ілов (СШ№16), Сергій Карпенко (НВК №15), Тетяна Малярчик (ЗОШ І-ІІ ст. №14), Людмила Ковач (ЗОШ І-ІІІ ст. №13),Надія Попович (НВК №11), Наталія Жабко (НВК №10), Ксенія Бургела (НВК «Первоцвіт»), Любов Василинка (ЗОШ І-ІІІ ст. №7), Катерина Маховська (НВК №6), Михайло Мотильчак (НВК «Гармонія»), Степан Шинк (СШ №3 ім. Ф.Ракоці II), Микола Морека (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна), Сергій Дубінський (Мукачівський ліцей)

Контракти на два роки для осіб, які вперше обійматимуть посади: ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім. О. Духновича Михайло Данашевський та СШ №4 Вікторія Мишак.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 248 разів Останнє редагування П'ятниця, 31 серпня 2018 16:19
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ