Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Про відпочинок діток у пришкільному мовному таборі з денним перебуванням при СШ І-ІІІ ст. №3 ім.Ф.Ракоці ІІ
Середа, 10 липня 2019 13:53

Про відпочинок діток у пришкільному мовному таборі з денним перебуванням при СШ І-ІІІ ст. №3 ім.Ф.Ракоці ІІ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На базі Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 ім.Ф.Ракоці ІІ з 04.06 по 21.06 .2019 року працював пришкільний мовний табір відпочинку з денним перебуванням , у якому відпочивали, оздоровлювались та цікаво навчались 60 вихованців.

Вихованці табору були розподілені на 4 англійські групи з урахуванням специфіки школи та вікової категорії.

Діти з великим бажанням працювали над іміджем свого загону. Кожна мовна группа (загін) обрали собі назву та речівку, випустила свою стінівку.

Табір у нас не звичайний, а мовний. Через невимушену обстановку, комфортні умови для відпочинку в таборі створювалося іншомовне середовище. В учнів розвивалися мовленнєві компетентності. Систематично використовувалося ІКТ та програмне забезпечення школи .

Учні щодня мали 2 заняття з англійської мови. Всі майстер-класи і розваги проводили вчителі на англійській мові.

На ранковій лінійці оголошувався план заходів на день, а на післяобідній – підбивався підсумок, нагороджувалися переможці конкурсів і змагань та оголошувалися завдання на наступний день. Бали, набрані за день, записувалися в екран змагання. Наприкінці зміни визначився загін-переможець. А також вся інформація щодо роботи табору відображалася у соціальних мережах і на сторінці школи.

Виховна робота у пришкільному мовному таборі базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягала у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи.

Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежала від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. На чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі стояв педагог-вихователь, який забезпечував виконання дітьми розпорядку дня, організовував їх побут і готував та проводив оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору.

План виховної роботи був насичений різноманітними заходами з урахуванням побажань дітей. Із цією метою у перший день табору проводилася анкета серед учнів «Що ти очікуєш від пришкільного табору? Твої пропозиції».

Перш за все, дітей привертають змістовні культурно-масові заходи, яскраві дійства та особиста участь у всіх справах.

Ураховуючи всі об’єктивні та суб’єктивні можливості, рівень розвитку й вихованості та реальні запити учнів, виховна робота у таборі мала на меті комплексну реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов’язані, доповнюють одне одного.

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі формувалася за напрямами:
• національно- патрітичний,
• екологічний,
• спортивно-оздоровчий.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 100 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ