Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Чотирнадцятий рік підряд проводиться міжнародний фестиваль “Рекітське сузір’я” під егідою ЮНЕСКО
Четвер, 06 липня 2017 17:14

Чотирнадцятий рік підряд проводиться міжнародний фестиваль “Рекітське сузір’я” під егідою ЮНЕСКО

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Засновником даного заходу є Тарчинець Василь Федорович, котрий люб’язно погодився дати інтерв’ю журнаслістам-початківцям.

- Василю Федоровичу, як саме виникла ідея створення МАЛіЖу?

- Ця ідея виникла у мене під час моєї відпустки у селі Рекіти. Почувши недосконалі віршовані рядки хлоп’ят, я зрозумів, що в даній місцевості в них нема можливості вдосконалювати свої творчі здібності, за рахунок браку професійних письменників і поетів, які б могли поділитися з дітьми своїм досвідом. Саме тому в мене з’явилося неабияке бажання дати юним талантам змогу вчитися у майстрів своєї справи. Це наштовхнуло мене на створення Малої академії літератури і журналістики.

- Ми знаємо, що Ви є відомим письменником і журналістом. Розкажіть про апогей Вашої творчої кар’єри.

- У свій час я писав і вірші й прозу, хоча й не вважаю себе поетом. У власних творах я висвітлював проблему війни, писав про стихійні лиха тощо, та насправді я вважаю, що митець не повинен зупинятися після чергової перемоги, навіть якщо в нього за плечима вже більше десяти виданих книг. Свої здібності потрібно вдосконалювати кожного дня, роблячи щось для цього.

- Як ви оцінюєте роботу учасників фестивалю?

- На мою думку всі учасники є надзвичайно талановитими. Кожного з них я неймовірно люблю і ціную. Як на мене, найвищою нагородою є усвідомлення того, що я маю змогу допомогти цим дітям із здійсненням їх творчих мрій, показати їх талант усій Україні.

Саме так пройшло наше інтерв’ю із засновником Міжнародної академії літератури і журналістики Василем Тарчинцем.

 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому м.Мукачево

Олександр Гетик,

Ганна Тимошенко

Прочитано 581 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ