Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Будівництво нових корпусів НВК «Гармонія» значно покращить умови навчально-виховного процесу
Вівторок, 11 липня 2017 12:29

Будівництво нових корпусів НВК «Гармонія» значно покращить умови навчально-виховного процесу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Серед навчальних закладів нашого міста, в яких наразі проходить реконструкція, своїми масштабами виділяється НВК ”Гармонія”. Власне, на базі колишньої Станції юних техніків здійснюється капітальний ремонт, а на прилеглій території будівництво нового корпусу. Ці об’єкти стануть складовою єдиного навчально-виховного комплексу, дадуть можливість значно покращити умови навчання учнів, адже мова йде про нові приміщення для початкової ланки.

Як зазначив директор Мукачівської НВК “Гармонія” Михайло Андрійович Мотильчак: “Це фактично нове будівництво. Сюди перейдуть вісім початкових класів, приміщення яких розраховані для поділу на групи при вивченні інформатики, іноземної мови, інших предметів”.

 

Інженер будівельних робіт Яремчук Михайло Михайлович повідомив, що будівництво ведеться вже майже 2 місяці, робітники працюють щоденно, за хороших погодних умов з 6.30 до вечірнього часу. У планах підрядника завершити будівництво до початку навчального року. Проте директор комплексу висловив сумніви з цього приводу, підкресливши, що якість будівництва важливіша за дотримання визначених термінів.

У будь-якому випадку ініціатива міської влади щодо створення комфортних умов навчання для учнів та вихованців НВК “Гармонія” буде втілена в життя у повному обсязі. У цьому впевнені не тільки ми, але й мешканці мікрорайону Росвигово, діти яких вже зараховані до даного навчального закладу.

Валерія Марейчева та Михайло Рак,

стажери відділу інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 482 разів

ГАЛЕРЕЯ