Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Заохочення молоді до вивчення іноземних мов завдяки участі в проекті Go Camp 2017
Середа, 06 вересня 2017 17:09

Заохочення молоді до вивчення іноземних мов завдяки участі в проекті Go Camp 2017

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Хочеш змінити світ – надихай дітей!

Саме ці слова є своєрідним девізом проекту «Go Camp», діяльність якого координується командою громадської організації GoGlobal за підтримки Президента України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Посольства США в Україні, Британської Ради в Україні, компанії Microsoft та інших партнерів.

Go Camp – це новий формат табору, робочого мовою якого є англійська або німецька. Протягом трьох тижнів табору діти беруть участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуються англійською з іноземними волонтерами та відпочивають.

Завдання проекту:

- Розвинути життєві вміння, лідерські якості та цінності, які підготують молоде покоління до викликів 21-століття.

- Подолати мовний бар’єр

- Навчати дітей широко мислити, виходити за рамки одного предмету бачити зв’язки між різними явищами та предметами

- Налагодити обмін між культурними цінностями та розширити світогляд

- Зробити табір експериментальним майданчиком для випробовування новітніх технологій та методик навчання

- Подолати стереотипи серед іноземців щодо України

- Популяризувати волонтерських рух в Україні

- Сприяти позитивному позиціонуванню України в світі

Як відомо цього літа у Мукачеві функціонували 9 літніх таборів, з яких 5 – з поглибленим вивченням іноземних мов.

Однак особливим цьогорічний літній мовний табір для Мукачівської ЗОШ №7,адже навчальний заклад взяв участь у найбільшому волонтерському проекті в Україні – «Go camp 2017».

Мукачівська ЗОШ №7 – одна із 15 шкіл Закарпаття, які взяли участь у цьому проекті.

Одним із найпопулярніших напрямів таборів є «Спорт та Здоров’я»

Програма табору не лише спряла поглибленню знання про те що таке здоров’я, але й популяризувала здоровий спосіб життя. Працюючи з цим напрямом, учасники змогли влаштувати Школу здорової кулінарії, навчати дітей спортивним іграм, піти в похід та реалізувати проект про те, як здоровий спосіб життя впливає на добробут всієї країни.

12 червня до вихованців приїхала волонтер з Англії, 180-річна Юліана Петрів-Шоу, яка є носієм англійської мови і має українське коріння. З приїздом волонтерки відпочинок у таборі набув якісного нового змісту.

Дітей чекали: взаємне знайомство, бесіди виключно англійською, обмін враженнями, подолання культурних стереотипів, робота в групах, екскурсії в місті тощо. Крім того, з дітьми старшої групи Юліана проводила півторагодинні заняття з англійської мови

Безумовно наслідки роботи з дітьми виявились дуже позитивними. Адже навіть ті діти, які раніше не цікавились іноземними мовами, стали активно дитинитись англомовні фільми, слухати англомовну музику, цікавитись європейським життям. Окрім того, волонтерка проживала в родині однієї з учениць школи, щ дало унікальну можливість міжкультурної комунікації та подолання взаємних стереотипів.

Учні в таборі на гурткових заняттях також пройшли реєстрацію для дистанційного навчання по програмі LanguaBooks. Ця технологія є інноваційною формою інтерактивного навчання з використанням технології розпізнавання мовлення та оцінки вимовлених слів.

В мовному таборі учні також освоїли 10 уроків з програмування Scratch на англійській мові.

Прочитано 690 разів Останнє редагування Середа, 06 вересня 2017 17:29
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ