Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У Мукачівському ДНЗ №20 пройшов навчально-методичний семінар практичних психологів та асистентів вихователів дошкільних навчальних закладів м. Мукачева
Четвер, 26 жовтня 2017 18:26

У Мукачівському ДНЗ №20 пройшов навчально-методичний семінар практичних психологів та асистентів вихователів дошкільних навчальних закладів м. Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Тема: Особливості організації навчально-виховного процесу для дітей з особливими потребами в умовах інклюзивної та спеціальної груп ДНЗ.

Інклюзивна освіта є підходом, який допомагає адаптувати освітню програму та освітнє середовище до потреб і можливостей дитини і передбачає навчання дитини з особливостями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього закладу.

Головний принцип інклюзії «Рівні можливості для кожного».

План проведення навчально-педадогічного семінару практичних психологів та асистентів вихователів дошкільного закладу включав виступи вчителя-дефектолога Остолош О.В., асистента вихователя Корнієвської О.А. та практичного психолога Лучинець Н.М.

Вони розповідали присутнім про особливості організації навчально-виховного процесу для дітей з особливими потребами в умовах спеціальної групи ДНЗ, про особливості організації навчально-виховного процесу для дітей з особливими потребами в умовах інклюзивної групи ДНЗ та про транс дисциплінарну модель психологічного супроводу дітей з особливими потребами.

Опісля виступів та обміном досвіду освітяни підвели підсумки семінару.

Прочитано 1304 разів Останнє редагування Четвер, 26 жовтня 2017 18:45
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ