Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівські освітяни здобувають перемоги на конкурсах педагогічної майстерності
Четвер, 23 листопада 2017 22:53

Мукачівські освітяни здобувають перемоги на конкурсах педагогічної майстерності

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відтак, ще у грудні 2016 року було проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2017” у номінаціях: “Біологія”, “Інформатика”, “Музичне мистецтво”, “Початкова освіта”.

У ньому взяли участь 18 учасників різних номінацій з 13 навчальних закладів, з яких 7 педагогічних працівників є спеціалістами вищої категорії.

У ІІ турі конкурсу взяло участь четверо педагогічних працівників. Переможцем ІІ туру у номінації “Інформатика” стала Бесага Наталія Юріївна – учитель інформатики ліцею. Лауреатом конкурсу, який посів друге місце у номінації “Музичне мистецтво” стала Сабов Лариса Андріївна – вчитель музичного мистецтва НВК “Гармонія”.

Зауважимо, що саме Бесага Наталія Юріївна взяла участь в третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу.

Взимку 2017 року проводився міський конкурс педагогічної майстерності “Шукаємо молоді педагогічні таланти”.

У ньому взяли участь 23 педагогічних працівників, з яких: 6 – вихователі дошкільних навчальних закладів, 16 – представники загальноосвітніх навчальних закладів та 1 – позашкільного навчального закладу.

Зазначимо, що найактивнішими виявилися педагоги НВК «Гармонія» – 4 учасники, НВК № 11 – 3 учасники, НВК № 6 та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 – по 2 учасники.

Цепурдей Олександр Владиславович – керівник гуртка «спортивна радіопеленгація» у 2016-2017 н.р. взяв участь у 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Керівник гуртка Ржевська Світлана Олександрівна взяла участь у 2016-2017 н.р. в обласному конкурсі серед педагогів позашкільних навчальних закладів початково-технічного профілю науково-технічного напрямку «Нетрадиційне заняття гуртка».

Варто звернути увагу на те, що управління освіти, молоді та спорту не забуло і про молодих вчителів та нових педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів.

Тож протягом року також було проведено засідання „Школи молодого спеціаліста” для педпрацівників дошкільних навчальних закладів; „Школи молодого вчителя” для молодих та малодосвідчених вчителів; „Школи молодого психологів» для новопризначених психологів.

Важливим стало проведення соціально-психологічного тренінгу професійного росту для молодих спеціалістів та психологів і засідання з резервом керівних кадрів та новопризначеними керівниками.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 294 разів Останнє редагування П'ятниця, 24 листопада 2017 11:06
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ