Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мережа класів закладів освіти у місті з кожним роком суттєво збільшується
Четвер, 14 грудня 2017 11:44

Мережа класів закладів освіти у місті з кожним роком суттєво збільшується

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На сьогодні у м. Мукачево функціонує: 5 загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів, 3 спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів, 1 загальноосвітня школа І – ІІ ступенів, 6 навчально-виховних комплексів, 1 ліцей. Два навчальні заклади недержавної форми власності (ліцей ім. Св. Іштвана з профільним навчанням інформатики та іноземних мов та приватний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Еммануїл»), два - обласного підпорядкування (Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою фізичною підготовкою та Мукачівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів).

Наявна мережа навчальних закладів сформована відповідно до освітніх запитів населення і задовольняє освітні потреби громадян міста у здобутті якісної освіти. Всі заклади працюють в єдиному освітньому просторі.

З метою оптимізації та удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів рішенням 27-ї сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 01 червня 2017 року №690 реорганізовано Мукачівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом перетворення у Мукачівський навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області.

Число школярів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту, становить 10552 учнів, а це на 159 учнів більше, ніж у минулому навчальному році. З них першокласників - 1085.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 385 разів Останнє редагування Четвер, 14 грудня 2017 13:39
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація