Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Управління освіти, молоді та спорту м.Мукачева протягом року підготувало на засідання сесій міської ради 19 важливих програм
Четвер, 14 грудня 2017 12:07

Управління освіти, молоді та спорту м.Мукачева протягом року підготувало на засідання сесій міської ради 19 важливих програм

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Серед них:

- Про затвердження комплексної Програми впровадження молодіжної, сімейної та ґендерної політики на 2017рік у новій редакції.

- Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки у новій редакції.

- Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік у новій редакції.

- Про затвердження Положення про управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції)

- Про затвердження Програми організації громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді у вільний від навчання час у 2017 році.

- Про затвердження Програми розвитку позашкільної освіти на 2017 рік.

- Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування дітей у навчальних закладах м.Мукачева на 2017 рік.

- Про затвердження Програми екологічної освіти дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів м.Мукачева на 2017 рік.

- Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю м. Мукачева на 2017 рік.

- Про затвердження Програми встановлення питних фонтанчиків у загальноосвітніх навчальних закладах м. Мукачева на 2017 рік.

- Про затвердження Програми безпеки життєдіяльності дітей та учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти м.Мукачева на 2017–2021 роки.

- Про надання дозволу управлінню освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради на укладення договору оренди частини вбудованих приміщень по вул. Космонавтів, 31, м. Мукачево

- Про реорганізацію Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 шляхом перетворення в Мукачівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №10

- Про внесення змін до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки у новій редакції;

- Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2017 рік у новій редакції;

- Про затвердження Програми організації громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді у вільний від навчання час у 2017 році у новій редакції;

- Про призначення щомісячної стипендії Мукачівської міської ради для обдарованих і талановитих учнів ЗНЗ міста

- Про перейменування Мукачівського Будинку школярів Мукачівської міської ради Закарпатської області;

- Про створення Мукачівської міської комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мукачівської міської ради Закарпатської області.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 272 разів Останнє редагування Четвер, 14 грудня 2017 13:51
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ