Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/«Траєкторія таланту». Учні 13 школи продемонстрували свої творчі досягнення!
Субота, 30 грудня 2017 00:45

«Траєкторія таланту». Учні 13 школи продемонстрували свої творчі досягнення!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Днями у Мукачівській ЗОШ №13 1-3 ступенів відбувся святковий концерт міського пілотного соціально-освітнього проекту «Траєкторія таланту» під назвою «Траєкторія дитячих мрій».

Вихованці гуртків презентували для батьків та запрошених гостей свята результати роботи за 1 семестр 2017/2018 навчального року, а саме: виставки робіт гуртків образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтв та гуртка «Дизайн одягу», святкову програму за участі вихованців театрального, хореографічного, вокального гуртків, гри на фортепіано та гітарі, гуртків «Радіотеатр» та «Черлідинг».

Зазначимо, що на базі школи за даним Проектом у позаурочний час успішно функціонує 23 гуртки різного напрямку, в яких задіяно 364 учня.

Заняття проводяться відповідно до програм, затверджених МОН України та окремо складеним розкладом.

Зауважимо, що звітний концерт пройшов дуже яскраво і на нього завітало багато батьків школярів цієї школи, щоб порадіти за творчі успіхи своє дитини.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 979 разів Останнє редагування Субота, 30 грудня 2017 16:37
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ