Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Студенти Мукачівського державного університету мають змогу проходити навчання за кордоном
Вівторок, 06 лютого 2018 20:24

Студенти Мукачівського державного університету мають змогу проходити навчання за кордоном

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 6 лютого, під час круглого столу про це розповіла ректор університету Тетяна Щербан. Також вона додала, що саме студенти Мукачівського державного університету показують відмінні знання за кордоном та мають змогу отримати подвійний диплом. Що це значить?

Сопотською Вищою школою (м. Сопот Польща) та Мукачівським державним університетом пропонується система паралельного навчання, в ході якого українські студенти за безпосередньої участі польського вузу зможуть оволодіти однією або декількома спеціальностями ступеня "бакалавр" та ступеня "магістр", а по закінченню отримати український та європейський дипломи.

Набуті навички під час навчання дозволяють випускникам обіймати посади бухгалтера, економіста-аналітика, аудитора, економіста з фінансової роботи, державного службовця в органах фіксальної служби, фінансової інспекції, державного казначейства, фахівця в системі соціальних органів і т.д.

Під час сьогоднішньої зустрічі студенти МДУ розповіли присутнім про те, як проходило їхнє навчання у Польщі та які знання вони отримали. Опісля будь-хто з присутніх мав змогу задати питання, які стосуються здобуття вищої освіти.

Якщо Вас цікавить більше інформації про Мукачівський державний університет, завітайте на їхню офіційну сторінку за посиланням:http://msu.edu.ua/uk/

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 308 разів Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 10:47
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ