Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/«Повір у себе» в Мукачівському Центрі дитячої та юнацької творчості
П'ятниця, 09 лютого 2018 11:55

«Повір у себе» в Мукачівському Центрі дитячої та юнацької творчості

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Багато років поспіль Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості (Будинком школярів) проводиться робота для дітей з обмеженими можливостями. 

Для них постійно організовують різні заходи, а саме: фестиваль для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе», ігротеки, Свято Миколая, Новорічні ранки, виставки декоративно-прикладного мистецтва,  святкові програми. 

Зазначимо, що у Центрі дитячої та юнацької творчості для дітей з особливими освітніми потребами облаштований пандус для безперешкодного доступу до першого поверху. 

З 2011 року у МЦДЮТ на базі Мукачівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями діє Клуб для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе», який був започаткований директором МЦДЮТ Пенською Галиною Яківною.

В різні часи працювали різні керівники гуртків. Вже три роки, як керівником цього Клубу є Масалович Оксана Федорівна. Вона працює за програмою, яка складена на основі програми «Трудове навчання» для учнів 5-9 класів спеціалізованих навчальних закладів для дітей з особливими потребами. Керівник працює два рази на тиждень. В цьому Клубі організовано 4 групи, де займається 32 вихованців, віком від 6 до 21 року. На заняттях діти вчаться малювати, ліпити з глини та пластиліну різноманітні фігурки. Виготовляти вироби з паперу та природного матеріалу.

В ході навчання діти отримують трудові (професійні) навички, які допоможуть надалі успішно адаптуватися в суспільстві. Важливим є те, що в процесі навчання педагог враховує не лише особливості, але і можливості кожного вихованця.

Одними із найголовніших завдань програми та навчання вцілому є формування трудових навичок і вміння особливих діток прищепити любов і повагу до народної творчості; навчити застосовувати отримані знання і уміння на практиці. 

Програма дозволяє виховувати працьовитість, акуратність в роботі, а найголовніше розвиває в учнів самостійність та впевненість у власних силах! 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 287 разів Останнє редагування П'ятниця, 09 лютого 2018 21:10
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ