Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів
П'ятниця, 23 лютого 2018 11:35

Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У цьому Порядку визначені функції органів, установ та організацій м. Мукачево з метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку та учнями загальної середньої освіти.

Згідно положення управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради Закарпатської області організовує ведення обліку дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах м. Мукачево, шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них; створює структурний підрозділ та встановлює відповідальну особу, яка відповідає за постійне оновлення реєстру.

Щодо організації ведення обліку учнів, то облік учнів ведуть заклади професійно – технічні, загальної середньої освіти, навчально-виховні комплекси, вищі навчальні заклади І – ІІ рівнів акредитації м. Мукачево (далі – навчальні заклади), які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

Окрім того, відповідальна особа протягом 10 робочих днів з дня отримання даних здійснює їх обробку, звіряє їх з даними реєстру та у разі потреби вносить до нього відповідні зміни та доповнення; дані можуть також бути внесені до реєстру відповідно до письмової заяви батьків (одного з батьків) дитини шкільного віку чи інших законних представників або її сканованої копії.

У випадку, коли місце навчання (навчальний заклад) дитини шкільного віку не встановлено, протягом 5 робочих днів з дня встановлення відповідного факту надає наявні в реєстрі її дані до сектору ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції та служби у справах дітей міста для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом права дитини на здобуття загальної середньої освіти.

Важливо!

Під час переведення учня до іншого навчального закладу до навчального закладу, з якого він переводиться, подаються:

1. Заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів).

2. Письмове підтвердження або його сканована копія з іншого навчального закладу про можливість зарахування до нього відповідного учня.

Під час вибуття учня на постійне місце проживання за межі України до навчального закладу, з якого він вибуває, подаються:

1. Заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів).

2. Копія або сканована копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон дитина, або її проїзного документа із записом про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відміткою про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном (для учнів, які не досягли повноліття).

Навчальні заклади ведуть відповідну документацію з обліку учнів, передбачену діючим законодавством.

 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 694 разів Останнє редагування П'ятниця, 23 лютого 2018 11:38
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ