Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/«ПИСАНКОВИЙ РАЙ» - родинне свято Центру дитячої та юнацької творчості (Будинок школярів)
Вівторок, 27 березня 2018 16:39

«ПИСАНКОВИЙ РАЙ» - родинне свято Центру дитячої та юнацької творчості (Будинок школярів)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Великдень - це одне з найдавніших і найсвітліших християнських свят.

Вже традиційно Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, за ініціативи директора Галини Яківни Пенської,збирає Мукачівську дітвору з батьками, щоб разом власноруч виготовити великодні писанки та прикрасити ними не тільки дерева на центральній площі міста, а й Великодні кошики родини.

Дорослі та малі дослухалися до професіоналів, здобували необхідні навички у давньому українському ремеслі — писанкарстві.  

Учасники родинного свята з задоволенням приймали участь у традиційних великодніх іграх. Всі разом весело та завзято водили хороводи «Веснянки» у фойе закладу і бавились у Великодні забави.

Представлена виставка робіт вихованців гуртків декоративно-прикладного мистецтва на Великодню тематику зацікавила всіх яскравими картинами. Вироби з глини, писанки притягували захоплені погляди, зупиняли всіх глядачів, які милувалися калейдоскопом фарб і незвичайними техніками виконання.

   Для тих, хто хотів спробувати інші цікаві заняття, організатори підготували у фойе макети-розмальовки пасхальних яєць. Яскрава фото зона у вигляді пасхального яйця та великодніх зайця і курчатка користувалася неабияким попитом.

«З року в рік ми організовуємо родинне свято «Писанковий рай», аби зберегти українські традиції. Найкращий шлях зробити це - принести в кожну українську родину безцінні знання та навички наших пращурів. Розуміння безцінного духовного скарбу традиційної української родини» - відмітила директор закладу Галина Яківна Пенська.

Галина Яківна наголосила на тому, що це свято по-справжньому об’єднує родину, приносить радість творчого єднання і розвиває сімейні духовні цінності, адже у дітей та батьків є нагода провести час разом і зробити разом щось цікаве.

Загалом, стверджує директор Палацу: «Головна наша мета, щоб свято стало не тільки традицією, а й очікуваною подією.

Зберігати родинне тепло та проводити більше часу з сім’єю, прищеплювати дітям родинні цінності, любити все рідне і близьке»

Враження присутніх від родинного свята «Писанковий рай» були дуже теплі та позитивні. Всім сподобалася святкова атмосфера та нагода цікаво провести час зі своїми дітьми. Мабуть тому час, проведений в Мукачівському Центрі дитячої та юнацької творчості, пролетів надзвичайно швидко, а позитивні емоції та спогади залишаться надовго. Святковий та радісний настрій, який охопив всіх учасників «Писанкового раю», не покине їх аж до самого Великодня.

Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості

(Будинок школярів)

       

Прочитано 715 разів Останнє редагування Вівторок, 27 березня 2018 16:43
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ