Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Вихованці гуртка "Пішохідний туризм" досліджували цікаві місця Мукачева
П'ятниця, 06 квітня 2018 11:15

Вихованці гуртка "Пішохідний туризм" досліджували цікаві місця Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 3 квітня експедиційний загін вихованців гуртка "Пішохідний туризм " під керівництвом Шепа М.А. і Онац І.Ю. здійснив екскурсію з метою дослідження пам'ятних місць, де малював свої картини відомий художник Арпад Фесті.

Гуртківці відвідали меморіальну споруду, яка була створена з метою відзначення культурно-історичної події, яка полягає у тому, що 120 років тому з цього місця були намальовані ескізи великої панорамної картини Арпада Фесті ,,Прибуття угорців".

Гравюри, виконані на мармурі, є настільки точними, що в них можемо спостерігати дійсно надзвичайно подібні навколишні пейзажі сьогоднішніх, здається зовсім не змінених часом гір та пагорбів довкола Мукачева. Рухаючись по колу, можна розглядати і порівнювати дійсність і зображення. Це легко вдається ще й завдяки тому, що за плин років не було масової вирубки лісів у цих місцевостях, що допомогло зберегти ідентичність панорами.

Ця захоплива екскурсія назавжди запам'ятається нашим гуртківцям, адже спостерігати таку красу - це найбільше задоволення, символ єднання націй, символ втілення мрій.


Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому 

Прочитано 397 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 квітня 2018 11:19
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація