Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/«Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна!»
Вівторок, 24 квітня 2018 14:29

«Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна!»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

           В народі кажуть «За гроші здоров’я не купиш». Про здоров’я треба дбати змалечку, але дитина про це не знає, тому вся відповідальність покладається на дорослих – батьків та навчальний заклад. Таким чином виникає необхідність оволодіння дітьми елементарними знаннями, вміннями і навиками щодо збереження та зміцнення здоров’я. На вирішення цього питання 20 квітня у Мукачівській ЗОШ №20 було організовано проведення масштабного Дня здоров’я для учнів 3-9 класів із залученням батьків у парку «Перемоги».

        Згідно річного плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік День здоров’я пройшов під таким девізом: «Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна!»

        Його метою було: формувати у дітей шкільного віку уявлення про здоровий спосіб життя; викликати емоційно-позитивне відношення до гри, спортивних вправ, змагань, до занять зі спорту; залучити батьків до занять спортом та бережного ставлення до власного здоров’я, власним прикладом продемонструвати молоді проведення активного і здорового відпочинку.

          Учасники змагань цей день запам’ятають надовго, адже усі отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри та естафети разом з батьками на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився цей день.

 

Прочитано 341 разів Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 23:49
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ