Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівським абітурієнтам пропонують обрати нову та перспективну спеціальність з енергозбереження
Четвер, 26 квітня 2018 17:47

Мукачівським абітурієнтам пропонують обрати нову та перспективну спеціальність з енергозбереження

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 Зустріч відбулась сьогодні, 26 квітня, у сесійній залі. Участь у ній взяли управлінці, викладачі МДУ, ректор МДУ Тетяна Щербан, міський голова - Андрій Балога, а також Микола Коломийченко - Президент Українського пелетного союзу.


Вступне слово взяв міський голова Мукачева - Андрій Балога.

Він зазначив, що рішення вступу до вищих навчальних закладів і спеціальність, яку оберуть школярі - будуть вирішальними при побудові не лише їхнього майбутнього, але й держави вцілому. 

"Важливо серйозно обдумати рішення вибору спеціальності, а також університету. Окрім того, звернути увагу на технічнолонічні спеціальності, адже фахівців саме цього напряму зараз дуже мало і вони є потребуючі", – зазначив Андрій Балога. 

Після чого виступила ректор МДУ - Тетяна Шербан. 

"Ви не знаєте, як складається ваше життя, але саме точні науки дадуть вам той базис, який забезпечить вас перспективною роботою та хорошим життям, а від спеціальності, яку ви оберете буде залежати ваш успіх", - зазначила ректор. 

Варто відзначити, що студенти Мукачівського держуніверситету мають змогу завершили навчання за програмою "Подвійний диплом". 

Окрім того, у МДУ є чудова нова спеціальність " Прикладна механіка" за освітньою програмою " Ресурсно-та енергозберігаючі системи, пристрої та апарати", яка вже отримала підтримку з боку галузевих асоціацій та має попередні замовлення на працевлаштування випускників! Що є дуже високим показником.

Окрім того, з випускниками та майбутніми студентами провів бесіду Микола Коломийченко - Президент Українського пелетного союзу, який розповів учням більше про перспективи цієї спеціальності та важливості у сучасному світі фахівців з енергоефективності та відновлюваних джерел. 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

 

Прочитано 267 разів Останнє редагування Четвер, 26 квітня 2018 17:50
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація