Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівські школярі із задоволенням відвідують кінологічний гурток та представлятимуть область на Чемпіонаті України
Середа, 02 травня 2018 17:22

Мукачівські школярі із задоволенням відвідують кінологічний гурток та представлятимуть область на Чемпіонаті України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 


Гурток «Юний кінолог», який діє на базі Мукачівського центру позашкільної освіти набуває популярності серед школярів, а його вихованці вже демонструють результати, але поки для рідних та глядачів з нашого міста. Згодом вони вирушать на чемпіонат.

До того ж, днями сталася дуже приємна новина. Громадська організація Мукачівський Кінологічний Клуб «Замкова стража» в особі голови Ярова Чоби передали для гуртку юних кінологів Центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради в особі керівника Малікової Альони з безоплатне тимчасове користування устаткування для занять з собаками. Так, дітки зможуть ще більше займатись із своїми домашніми улюбленцями.

Передача устаткування відбулась цими вихідними. На заході окрім гуртківців, їхніх рідних та керівника, були присутні також головний спеціаліст відділу загальної середньої та позашкільної освіти – Куцик Тетяна та директор центру позашкільної освіти Талабішка Олександр. Вони виразили свою вдячність за такий подарунок та сподівання на те, що гуртківці разом із своїми домашніми улюбленцями будуть надалі гарно займатись та корисно проводити час.

Варто зазначити, що кінологічний гурток не лише навчає школярів дресируванню собак, але й культурі спілкування та догляду за чотирилапими помічниками.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 169 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ