Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Про Саміт проактивних «Б.У.М. - Бажай.Удосконалюй.Мотивуй.»
П'ятниця, 11 травня 2018 16:49

Про Саміт проактивних «Б.У.М. - Бажай.Удосконалюй.Мотивуй.»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

2-4 травня 2018 лідери Мукачівської учнівської ради старшокласників, а саме учениця ЗОШ №2 ім. Т.Г.Шевченка Тетяна Грубінка, учениця ЗОШ №13 Анастасія Лізанець і учень НВК №11 Владислав Вергун у складі  представництва обласного учнівського самоврядування «Нове покоління» були учасниками Всеукраїнського молодіжного форуму   «Саміт проактивних «Б.У.М.» - Бажай.Удосконалюй.Мотивуй».

Захід відбувався в Пущі – Водиці м. Київ на базі Міжнародного дитячого центру «Артек», в якому прийняли участь понад 800 лідерів з усіх куточків України!

На офіційному відкритті Саміту з вітальним словом виступив Міністр молоді та спорту України Жданов І. Надалі лідери натхненно працювали впродовж  двох днів.

"Ми дізналися для себе багато цікавого з мотиваційних промов на тему бізнесу, громадської активності та державотворення.

Особливо важливим було напрацювання програми  нульової смертності  дітей на дорогах України. Надзвичайно цікавим для нас був воркшоп з проектного менеджменту та успішного будування франдрейзингової кампанії", - зазначили лідери.

Лідери Закарпаття були в захваті  від  Алеї  Можливостей, де кожен мав змогу  познайомитись з Всесвітньо  відомими  організаціями: «БУР», «ФРІ», «U-report» та взяти для себе багато  корисного.

Кожен з них наполегливо працював та відвідував лекції  відомих спікерів та лекторів, але найбільш  вражаючими були : Ярема Дух - «Самопрезентація», UNLOCK-«Емоційний  інтелект», Володимир  Чупрін-« Я-це я. Ти-це  ти», делегати ООН-«Цілі сталого розвитку».

Лідери Мукачева охоче взяли для себе багато  цікавих ідей, які ми будемо втілювати в життя рідного міста. Ці два травневі дні були незабутніми, адже так рідко відбуваються подібні масштабні  заходи.

Закарпатські лідери – це  розумна, запальна, талановита, прогресивна молодь, яка прагне  відчувати  свій внесок для розвитку  нашої  квітучої та незалежної   України!

Член комітету дозвілля і розвитку ​Тетяна Грубінка

дитячої та юнацької творчості

Мукачівської учнівської ради

старшокласників (МУРС)

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 390 разів Останнє редагування П'ятниця, 11 травня 2018 18:18
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація