Середа, 13 червня 2018 14:13

До уваги учасників Революції Гідності!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

          

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради повідомляє про те, що Постраждалі учасники Революції Гідності отримали право на безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів.

13 червня на засіданні Уряду Прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303”.

Зазначеною постановою приведено у відповідність до вимог Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” постанову Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 „Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”.

Постанова Кабінету Міністрів України доповнює категорією „постраждалий учасник Революції Гідності” переліком груп населення, яким лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування.

https://www.msp.gov.ua/news/15433.html

Прочитано 105 разів

ГАЛЕРЕЯ