Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги бізнес-леді Мукачева є можливість взяти участь у конкурсі “Сильна та стильна” серед жінок Західної України
Вівторок, 11 липня 2017 14:35

До уваги бізнес-леді Мукачева є можливість взяти участь у конкурсі “Сильна та стильна” серед жінок Західної України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Масштабний проект “Сильна та стильна” - покликаний розкрити потенціал жінок в різних сферах бізнесу, зміцнити їх віру в себе, створити нову платформу для якісно нових змін у діловому житті та підвищити рівень професіоналізму, надати змогу заявити про себе та свою діяльність на широкий загал.

Це конкурс для бізнес-леді, участь в якому має вагомі переваги, такі як вирішення проблематики власних проектів, навчання від провідних спеціалістів в різних сферах бізнесу з усієї України та отримання гранту на розвиток власної справи. Дедлайн – 1 жовтня 2017 року.

У конкурсі мають право брати участь жінки – громадянки України, засновниці чи власниці бізнесу, що успішно функціонує на території Західної України, зареєстрованого в установленому законодавством України порядку, а також співвласниці підприємств та господарських товариств та майстрині, що виготовляють продукт власноруч, який є предметом власного бізнесу. До участі в конкурсі допускаються жінки віком до 18 років.

Також, до участі в конкурсі допускаються жінки, бізнес яких зареєстрований на когось із членів родини, але фактичним керуючим являються вони. Дані особи мають право претендувати на перемогу в особливій номінації, а саме “Лідер проекту”.

Конкурсантки мають право долучати до конкурсних робіт фото та відеоматеріали, різноманітні нагороди, публікації та все те, що на їхню думку може допомогти журі у прийнятті рішення. Також за бажанням кожна бізнес-леді може відзняти промо-ролик, в якому розкриє себе, як особистість та зможе прорекламувати власний бізнес у довільній формі.

Деталі та реєстрація на участь в конкурсі за посиланням: http://sulnatastulna.sow.in.ua/

Відділ економіки

Прочитано 206 разів

ГАЛЕРЕЯ