Вівторок, 18 червня 2019 14:44

Гарні справи — єднають...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Духовна рада Мукачева, в рамках місячника з впорядкування та покращення санітарного стану кладовищ, оголошеного Мукачівським міським головою Андрієм Балогою, виступила з ініціативою про проведення відповідного флешмобу на старому Росвигівському кладовищі 14 червня 2019 року.

Тож о 14.00, як і повідомлялося, у визначеному місці зібралися ті, хто ініціював вищевказаний захід, хто мав можливість долучитися до нього і кому небайдужа проблема з належним станом місць останнього спочинку людей у місті над Латорицею.

Всім було дуже приємно побачити, що працівники управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради провели велику підготовчу роботу, підготували “фронт” необхідних робіт, щоб оголошений флешмоб та розпорядження міського голови не були пустими папірцями чи просто цікавими ініціативами, а результативним глибокоморальним заходом.

Члени Духовної ради Мукачева, не тільки ініціювали проведення флешмобу, вони стали найактивнішими учасниками його проведення, прикладом здійснення суспільно корисного та глибокоморального заходу.

Участь у флешмобі та місячнику з впорядкування та покращення санітарного стану кладовищ — це спільна справа кожного мукачівця, бо якими б потужними не були комунальні підприємства нашого міста без праці кожного з нас, без нашої підтримки їм не обійтися.

Гарні справи — єднають! Разом ми сила!

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 110 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація