Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Готуємось до відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України
Понеділок, 12 серпня 2019 11:02

Готуємось до відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належного відзначення державного свята та консолідації суспільства навколо цієї знаменної події, гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, виховання поваги громадян до державних символів України, почуття патріотизму та гордості за свою державу, Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”.

Відповідно до цього розпорядження 23 серпня 2019 року у місті над Латорицею буде проведено, за участі мешканців міста та наших гостей - Ходу Гідності – Парад вишиванок, урочисті збори, церемонію підняття Державного Прапора України, а також спільного молебню за Україну та її народ.

Також в цей день відбудеться вшанування полеглих борців за волю України, покладанням квітів та запалення лампадок на Алеї Слави Центрального кладовища.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України 23 та 24 серпня 2019 року будуть проведені святкові концерти колективів художньої самодіяльності та індивідуальних виконавців, а також інші заходи.

З повним текстом розпорядження можна ознайомитись на офіційному сайті Мукачівської міської ради.

Чорнобай Тетяна, стажер відділу інформаційного забезпечення виконавчого

комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 61 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація