Вівторок, 20 серпня 2019 17:02

Вдячність від мешканців…

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вдячність від мешканців…

Особистий прийом Мукачівського міського голови Андрія Вікторовича Балоги, який проходив 20 серпня 2019 року, у вівторок, характеризувався широким колом питань., з якими мукачівці і не тільки мукачівці цього дня, прийшли на прийом до міського голови.

І стоянки для автівок людей з особливими потребами, і проведення ремонтів в квартирах, де утворено ОСББ і там, де до цього часу не наважилися створити такі об`єднання, і потреби в матеріальній підтримці людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і допомога родині учасника АТО, і хворим, і літнім та немічним, і багато чого іншого з чим може стикнутися будь-яка людина.

Що кинулося у вічі цього разу: частина людей не тільки просить допомоги в тих чи інших справах, але й самі готові долучитися до їх вирішення і, що особливо приємно – на прийомі лунали слова щирої вдячності за підтримку, за пораду і за готовність йти назустріч окремим людям і колективам людей, які прагнуть покращити своє життя.

Тож можемо відзначити, що щира вдячність за підтримку і готовність до спільного вирішення проблем – це також прикмета, добра прикмета нашого часу.

Відділ інформаційного забезпечення

 

Прочитано 61 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація